Açıklama

MAVİ YOLCULUK: FETHİYE – OLYMPOS

Her Salı – Perşembe ve Cumartesi günleri Saat 11.00’de   Fethiye – Olympos Kabin Yolculuğu

  1. Gün: St. Nicholas Adası – Gemiler Koyu FethiyeOlympos Turu

Öğlenden önce hareket, öğle yemeği samanlık koyunda verilir ve yemekten sonra deniz şartları ve zaman uygun olursa Kelebekler vadisi ve Ölüdeniz’e gidilir. Daha sonra tarihi Saint Nicholas adasına, Gemiler Koyu’na geçilir.  Akşam yemeği ve geceleme burada yapılır (1.Gece).

  1. Gün: Fırnaz Aquariun Koyu – Kaş Yat limanı – İç Sıçak Koyu

Sabah çok erken Saint Nicholas adasından demir alınır ve 3 – 4 saat gibi uzun bir yolculuktan sonra Fırnaz Koyu’na varılır. Kahvaltı molasından sonra Kaş’a hareket edilir. Kaş yat limanında öğle yemeği alışveriş ve ikmal, İç Sıçak Koyu’nda yüzme molası, akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

  1. Gün: Batık Şehir Kekova – Kaleköy Simena – Gökkaya Koyu

Kahvaltı sonrası batık şehir Kekova’ya hareket edilir. Yat yavaş yavaş ilerlerken misafirler Likya harabeleri seyrederler ve antik Simena köyüne geçilerek öğle yemeği verilir ve kaleye gezinti yapılır. Sonra Gökkaya koyuna geçilir. Burada ücret karşılığı su sporları da yapılabilir. Akşam yemeğinden sonra arzu edenler Smugglers Inn de eğlenebilirler (3.Gece).

  1. Gün: Korsan Mağarası – Andriake – Myra – Olympos

Kahvaltı sonrası Demre Çayağzı mevkiinde Andriake limanında alargaya demir atılır ve Sabah saat 10 da yat turumuz tamamlanmış olur. Olympos’a gidecek yolcular Olympos’a servisimiz tarafından transfer edilirler.

Fiyata Dahil Olanlar

Yemekler, Meyveler, 5 çayları, Yatta konaklama, Liman ücretleri, Standart yat ekipmanları (masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta takımları), Yat sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

Tüm içecekler (uygun fiyata teknede satılmaktadır)

Ören yerleri giriş ücretleri

Not: Kötü hava veya deniz koşullarında program herhangi bir uyarıya gerek kalmadan değiştirilecektir. Hava şartlarında oluşan değişiklik halinde para iadesi yapılmamaktadır.

Yatın kabinleri 2’şer kişiliktir.

Fiyatlandırma, Pandemi sonrası açıklanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“MAVİ YOLCULUK: FETHİYE – OLYMPOS” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir